Road And RainbowDeníček vznikl ze živelné potřeby zachytit ubíhající cestu a život vůbec. Na platnosti mu neubralo ani to, že jsme později pocítili živelnější, naléhavější potřeby.

O jeho tělo a duši se (pochopitelně nerovnou měrou) zasloužili všichni členové výpravy, jmenovitě (a abecedně) Čudla, Dva, Hroch, Ivan, Jára, Java, Jedla, Joe, Kiwi, Komár, Mirek a Radek, kteří si touto cestou navzájem děkují.

Všechny události v Deníčku zmíněné se skutečně staly a byly autenticky zapsány. Údaje o datech, čase a prostoru jsou pravé, jména míst, účastníků Výpravy a dalších osob nebyla pozměněna. Pokud Deníček obsahuje nepravdivou informaci, pak si jí pisatelé nejsou vědomi.

Any higher?Původní fyzickou formou Deníčku jest sešit v zelených, plastikových deskách, vyrobený v Brněnských papírnách. Do počítačové formy byl přepisován několik měsíců pod dojmem, že to stejně nikdo nebude číst. Do internetově sjízdného HTML byl převeden celých šest a půl roku po návratu z Výpravy. Originál by měl být stále ještě na světě, k dispozici k nahlédnutí odvážlivci sdostatek bohatému, aby úspěšně našel a hlavně podplatil Strážce Deníčku...

Jako principiální zHTMLovač bych rád poděkoval internetovému deníku Neviditelný Pes pana Ondřeje Neffa (a potažmo jeho sponsoru, Eunetu) za prostor k celosvětovému zveřejnění našeho stěžejního dokumentu.

Největší dík nicméně náleží Tomu, kdo nás na naší Cestě provázel a připravil nám Zážitky, které už nikdy nezapomeneme.

Hroch


Začátek - rámcePoděkování - bez rámců IndexKalendářLidiVysvětlivkyMapyPřírodaPoděkováníE-Mail / OhlasovnaNeviditelný Pes

NORSKÝ DENÍČEK / NORWEGIAN DIARY and all its parts Copyright © 1997 by Hroch. All rights reserved.