Prázdninové výlety 2021 Summer Trips 2021
Letos jsme přes léto neměli naplánovanou žádnou větší cestu, ale pár výletů jsme přeci jen stihli. We did not plan any major road trip, but we managed several shorter vacations.
Balóny v Rivertonu: V pátek se kvůli dešti nelítalo a tak jsme den strávili v muzeu Buffalo Billa v Cody. V sobotu jsme odpoledne po balonování věnovali návštěvě Thermopolis, a po nedělením letu jsme jeli domů. Ballooning in Riverton: There was no flying on Friday because of rain, so we spent the day at the Buffalo Bill Museum in Cody. After Saturday's ballooning, we dedicated to visit Thermopolis the afternoon. We drove home after Sunday flight.
Sid se cestou na služebku do Severní Dakoty stavoval u Devil's Tower. On his business trip to North Dakota, Sid stopped at Devil's Tower.
Medicine Bow: Tentokrát jsme se od Lewis Lake vydali směrem ke Gap Lake. Bouřka na obzoru nás nakonec nezastihla. Medicine Bow: This time we went from Lewis Lake up to Gap Lake. The storm on the horizon did not catch up with us.
Hot Springs, SD: Nabídli jsme se jako posádka na Fall River Balloon Festival a ve volném odpoledni jsme navštivíli Cascade Creek. Potok je místní "teplý pramen" — v létě těch 19,4 stupňů vody nijak ohromujících není, ale v dakotské zimě je to skutečně teplota nevídaná. Hot Springs, SD: We volunteered as crew for Fall River Balloon Festival and visited Cascade Creek on our free afternoon. Cascade Creek is supposed to be a warm spring — in summer time its 70°F is nothing to write home about, but during Dakota's winters it is a bit of a miracle.
A HROCH.NET document