Sněžná lama 2021 Snowy Llama 2021
Na sníh jsme všichni zvyklí, ale hádejte kdo si sněhu užívá nejvíce... We are all used to snow, but guess who has the most fun...
Na Snowy Range nám vyšlo dalších pár dní. A couple more days on Snowy Range.
Terry Ranch je místem, kam vodíme všechny návštěvy. Terry Ranch is the place where we drag all guests.
Kousek za Lincolnem jsme objevili část Happy Jack, kde jsou prorolbované běžkařské a snowbikové trasy. A little farther out behind Lincoln, we discovered a part of Happy Jack with groomed cross-country skiing and snow-biking trails.
Dole, v našich osmnácti stech metrech se počasí neustále střídá. Down, in our six thousand feet, the weather is very changeable.
Výlet kolem Turtle Rock. Hike around Turtle Rock.
Když nejsou podmínky na běžky, dá se chodit na sněžnice. When there is not enough snow for skis, we can always go snowshoeing.
Na východ od nás je zajímavá skalní oblast Pine Bluffs. Poprvé jsme se tam vypravili se Sidem jen tak, ze zvědavosti. Podruhé jsem tam byla s Tomem, když nám uzavřeli silnice na Happy Jack - to bylo v Pine Bluffs mínus šestnáct stupňů a na hřebeni foukal vítr, takže jsme moc dlouho nevydrželi. East of us is an interesting rocky area Pine Bluffs. We went there with Sid to explore it, just out of curiosity. Second time I went there with Tom, when road closures on the westbound roads closed our access to Happy Jack. It was just about four degrees and very windy on the ridge, so we did not last long.
A HROCH.NET document