Východní Sierra 2018 Eastern Sierra 2018
Den Nezávislosti už tradičně trávíme poblíž Bridgeportu, kam se pak chodíme dívat na rodeo a ohňostroj. Rodeo bylo letos o víkendu před 4. červencem, a tak jsme ho propásli. Z ohňostroje jsme už několik let měli pěkné záběry a letos jsme se to rozhodli nefotit a pěkně si jej užít. It became our tradition to spend Independence Day near Bridgeport, where we then go see a rodeo and fireworks. Rodeo took place on the weekend before the 4th of July this year, and thus we missed it. Having had quite a few good snapshots of the fireworks from previous years, this time we decided to enjoy it without a camera.
Na Lundy Lake jsme nebyli několik let, tentokrát jsme se doplazili jen k bobří hrázi, kde jsme se zasekli procházením bobřího bludiště a rácháním v čisté mělké vodě. We have not been to Lundy Lake for several years; this time we made it only to a beaver dam, where we got held up by exploring a maze of dams and by splashing in the shallow clear water.
Zatímco jsem jela na kůň, Sid s dětmi se vydali do hor směrem k Lobdell Lake. While I was out riding a horse, Sid and the kids ventured into the mountains near Lobdell Lake.
Cestou domů jsme se stavili v Carson Spur, který byl celý rozkvetlý. On our drive back home we stopped in Carson Spur, which was completely abloom.
A HROCH.NET document